sobota 4. októbra 2014

Halloween Nail Art TutorialAhojte všetci! :)

Ako iste viete, je október. To znamená, žeeee .... sa blíži HALLOWEEN. Sviatok, kedy sa hlavne malé deti prezlečú do kostýmov, chodia od domu k domu a pýtajú si sladkosti. Tí starší skôr oslavujú na nejakej párty, poprípade von so svojimi kamarátmi. Aby som vám niečo povedala aj o celom svietku... pôvod má v Írsku, ako pohanský sviatok. Oslavuje sa 31. októbra hlavne v USA, Kanade, Írsku, Spojenom kráľovstve alebo Austrálií. Typické farby sú oranžová čierna, typické znaky sú vyrezávané tekvice so sviečkami vo vnútri, čarodejnice, čierne mačky, duchovia a rôzne strašidelné kostýmy.

Ja osobne sa na tento sviatok veeľmi teším. Stále si nájdem nejakú masku alebo líčenie a či už s kamarátmi alebo rodinou si Halloween užijeme. Preto som sa rozhodla, že nebudem zaostávať a začnem hneď od začiatku októbra. Nebudem si nič nechávať pre seba a všetko vám ukážem. Nechcem sa však do toho len tak vrhnúť, chcem ísť na to pomaly. Nechty! Jasné! To je základ! Nesmú chýbať žiadnej správnej babe, ktorá chce mať dokonalý kostým. Ukážem vám teda, ako si spraviť takéto základné nechty.

Mám tri druhy. Sú podobne ladené, to dúfam nevadí. Použila som niekoľko druhov lakov.

Na kostlivca: biely lak ako podklad a na zuby, čierny lak na oči, nos a zuby, červený, oranžový, svetloružový, tmavoružový, zelený a modrý ako okolie očí
Na stekajúcu krv: biely ako podklad, červený lak ako stekajúce kvapky krvi
Na striekajúcu krv: biely lak ako podklad, červený a čierny lak ako krv

Pomôcky: vatové tyčinky (na stekajúcu krv, oči koslivca a očistenie), slamka (na striekajúcu krv), špajdle (na bodky okolo očí kostlivca), pero (na nos a ústa kostlivca), odlakovač (pri očistení nechtov)

Nemusíte sa báť. Tento návod vôbec nie je ťažký. Zvládne ho aj úplný začiatočník. Dúfam, že sa necháte inšpirovať :)). Vaša D.


7 komentárov: