nedeľa 20. októbra 2013

LIVE FOR TODAY, PLAN FOR TOMORROW, PARTY TONIGHT!

20.10.2013 Nedeľa. Dnes. Práve dnes sa mi mení život. Takéto myšlienky prebiehajú v hlave 15-ročnej študentky, ktorá si zakladá blog. Myslí si, že urobí dieru do sveta? Pochybujem! Chce len vyskúšať niečo nové. Nové dobrodružstvo, nový zážitok. A čo ju k tomu viedlo? Na túto otázku vám tuším neodpovie. Dozviete sa to sami, keď bude mať trochu viac odvahy. Zatiaľ je to len malé decko, ktoré začína objavovať svet. Žije pre dnešok, nezaoberá sa minulosťou. Nevie čo chce a problém jej robí i výber topánok na piatkovú párty. Lenže najviac srandy sa dá zažiť práve s takýmto človekom. Človek, ktorý si nevšíma, že ho ohovárajú alebo nemajú radi a to ju posúva vpred. No pain, no gain! Ona sama dobre vie, že nebudete ľutovať. Pre začiatok: Volám sa Darina.

3 komentáre:

 1. páááni, nádhernej layout! pohrála sis s html kodama, nebo sis ho takhle už někde našla?:) minimálně ten krásný design je dobrej začátek!:)
  moc hezky píšeš, jsem si jistá, že mě budou bavit i následující články, takže jsem novým followerem a už se na další posty těšííím!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem, tvoj komentár ma veľmi potešil a dúfam, že sa ti články budú páčiť :).... a ohľadom tej šablóny ... mala som základnú a postupne som si do nej pridávala svoje veci :)

   Odstrániť